TNPW060311K0BETA
MFR.Part #
TNPW060311K0BETA
JLCPCB Part #
C1722092
Description
-55℃~+125℃ 100mW 11kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount