ERL62150R00GKEK500
MFR.Part #
ERL62150R00GKEK500
JLCPCB Part #
C3398873
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors