RN55C3243BRE6
MFR.Part #
RN55C3243BRE6
JLCPCB Part #
C1785102
Description
-65℃~+175℃ 125mW 324kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors