RN55C3240BRE6
MFR.Part #
RN55C3240BRE6
JLCPCB Part #
C3434293
Description
-65℃~+175℃ 125mW 324Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors