RN55C3240DBSL
MFR.Part #
RN55C3240DBSL
JLCPCB Part #
C1426772
Description
-65℃~+175℃ 125mW 324Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors