ILC0402ER10NK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILC0402ER10NK
JLCPCB Part #
C7207259
Package
0402
Description
10nH 250mA 420mΩ 8@100MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS