RN55C31R6FB14
MFR.Part #
RN55C31R6FB14
JLCPCB Part #
C1413390
Description
-65℃~+175℃ 125mW 31.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors