RN55C20R5FB14
MFR.Part #
RN55C20R5FB14
JLCPCB Part #
C1414390
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors