RN55C3002CRE6
MFR.Part #
RN55C3002CRE6
JLCPCB Part #
C1782245
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors