RN55C3302FRE6
MFR.Part #
RN55C3302FRE6
JLCPCB Part #
C1775854
Description
-65℃~+175℃ 125mW 33kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors