RN55C2940FRSL
MFR.Part #
RN55C2940FRSL
JLCPCB Part #
C1781562
Description
-65℃~+175℃ 125mW 294Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors