RN55C84R5FRSL
MFR.Part #
RN55C84R5FRSL
JLCPCB Part #
C3561475
Description
-65℃~+175℃ 125mW 84.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors