RN55C2942FRSL
MFR.Part #
RN55C2942FRSL
JLCPCB Part #
C1782098
Description
-65℃~+175℃ 125mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors