RN55C2741FBSL
MFR.Part #
RN55C2741FBSL
JLCPCB Part #
C1426929
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.74kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors