RN55C2743FBSL
MFR.Part #
RN55C2743FBSL
JLCPCB Part #
C3395386
Description
-65℃~+175℃ 125mW 274kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors