Y00077R37850A9L
MFR.Part #
Y00077R37850A9L
JLCPCB Part #
C1486225
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.3785Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS