RN55C2673CRE6
MFR.Part #
RN55C2673CRE6
JLCPCB Part #
C3480687
Description
-65℃~+175℃ 125mW 267kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors