RN55C2673DRE6
MFR.Part #
RN55C2673DRE6
JLCPCB Part #
C1779979
Description
-65℃~+175℃ 125mW 267kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors