CW02B3K300JE12HS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW02B3K300JE12HS
JLCPCB Part #
C1430633
Package
Plugin,D4.8xL14.3mm
Description
-65℃~+350℃ 3.3kΩ 3.75W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS