RN55C2670FR36
MFR.Part #
RN55C2670FR36
JLCPCB Part #
C1766341
Description
-65℃~+175℃ 125mW 267Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors