RN55C2370BRSL
MFR.Part #
RN55C2370BRSL
JLCPCB Part #
C3403129
Description
-65℃~+175℃ 125mW 237Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors