RN55C2670BRSL
MFR.Part #
RN55C2670BRSL
JLCPCB Part #
C3576061
Description
-65℃~+175℃ 125mW 267Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors