RN55C9090DRSL
MFR.Part #
RN55C9090DRSL
JLCPCB Part #
C1789006
Description
-65℃~+175℃ 125mW 909Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors