RN55C2373FRSL
MFR.Part #
RN55C2373FRSL
JLCPCB Part #
C3466279
Description
-65℃~+175℃ 125mW 237kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors