Y406531R6000F0W
MFR.Part #
Y406531R6000F0W
JLCPCB Part #
C3960944
Description
-55℃~+225℃ 31.6Ω 800mW ±1% ±2.5ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount