RN55C2324FRE6
MFR.Part #
RN55C2324FRE6
JLCPCB Part #
C1803463
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.32MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors