RN55C3324FRE6
MFR.Part #
RN55C3324FRE6
JLCPCB Part #
C1805606
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.32MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors