RN55C2321BRE6
MFR.Part #
RN55C2321BRE6
JLCPCB Part #
C1785701
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors