RN55C2341BRE6
MFR.Part #
RN55C2341BRE6
JLCPCB Part #
C1784442
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.34kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors