RN55C2292BBSL
MFR.Part #
RN55C2292BBSL
JLCPCB Part #
C1426184
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors