CRCW120633K0JNTA
MFR.Part #
CRCW120633K0JNTA
JLCPCB Part #
C3978044
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount