SFR25H0009104JR500
MFR.Part #
SFR25H0009104JR500
JLCPCB Part #
C1754406
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1MΩ Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS