RN55C3574FB14
MFR.Part #
RN55C3574FB14
JLCPCB Part #
C6982291
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.57MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors