RN55C2053FBSL
MFR.Part #
RN55C2053FBSL
JLCPCB Part #
C1427009
Description
-65℃~+175℃ 125mW 205kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors