MAX120R00D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX120R00D
JLCPCB Part #
C1482190
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 300mW ±0.5% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS