RNC50J2322BRRE831
MFR.Part #
RNC50J2322BRRE831
JLCPCB Part #
C3465693
Description
-65℃~+175℃ 100mW 23.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors