RN50C1912FBSL
MFR.Part #
RN50C1912FBSL
JLCPCB Part #
C3578129
Description
-65℃~+175℃ 19.1kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors