RNC55H4701DSRE6
MFR.Part #
RNC55H4701DSRE6
JLCPCB Part #
C1810200
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors