RN55C1910CRSL
MFR.Part #
RN55C1910CRSL
JLCPCB Part #
C3429061
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors