RN55C1910FRSL
MFR.Part #
RN55C1910FRSL
JLCPCB Part #
C3444370
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors