RN55C1893BRSL
MFR.Part #
RN55C1893BRSL
JLCPCB Part #
C6277083
Description
-65℃~+175℃ 125mW 189kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors