ERL2082R500FKEK500
MFR.Part #
ERL2082R500FKEK500
JLCPCB Part #
C3477787
Description
-65℃~+175℃ 500mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors