BFC238066152
MFR.Part #
BFC238066152
JLCPCB Part #
C3790363
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 1.5nF 200V、630V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS