RN55C1821CBSL
MFR.Part #
RN55C1821CBSL
JLCPCB Part #
C1425900
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors