RN55E1453BBSL
MFR.Part #
RN55E1453BBSL
JLCPCB Part #
C1427140
Description
-65℃~+175℃ 125mW 145kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors