RN55C1801BRE6
MFR.Part #
RN55C1801BRE6
JLCPCB Part #
C1784781
Description
-65℃~+175℃ 1.8kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors