RN55C1800BRE6
MFR.Part #
RN55C1800BRE6
JLCPCB Part #
C1784705
Description
-65℃~+175℃ 125mW 180Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors