RN55C1782DRSL
MFR.Part #
RN55C1782DRSL
JLCPCB Part #
C1790678
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors