RN55E4751BRE6
MFR.Part #
RN55E4751BRE6
JLCPCB Part #
C1793261
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.75kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors