RN55C1761DRSL
MFR.Part #
RN55C1761DRSL
JLCPCB Part #
C1790632
Description
-65℃~+175℃ 1.76kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors